HAKKIMIZDA    -     YEMEKLER    -     YEMEK MENÜLERİ    -     İÇECEK MENÜLERİ    -     REZERVASYON    -     İRTİBAT    -         -       

HAKKIMIZDA
Toprak anadan gelen Türk Mutfağının olağanüstü saf lezzetlerini, Cihangir, İstanbul'da bulunan Küpeşte Restaurant'ın Gökyüzü Mutfağında deneyimleyebilirsiniz.
Özenle seçilmiş ve yöresel üreticilerden sağlanan etler, sebzeler, baharatlar, içecek karışımları ile kadim anadolu toprağının mutfaklarının geleneksel tariflerini bir arada sunuyoruz.
1990'dan beri bizi tercih eden on binlerce misafirmizi lezzetli yemeklerimizle buluşturarak nice güzel günleri beraber kutladık.
Eşsiz Boğaz, Kız Kulesi, Anadolu Yakası, Boğaz Köprüsü manzaramız ve 33 yılı aşan deneyimimiz ile Küpeşte Restauratımızda Fine Dining yemeklerimizi tatmanız için sizleri aramızda görmeyi bekliyoruz.YEMEKLER
Tecrübeli usta şefimiz ve ekibi, Gökyüzü Mutfağımızın en büyük gücü olmakla beraber sizleri kaliteli ve eşsiz Fine Dining tadlarla buluşturuyor.
Mutfağı, servisi ve stiliyle önde gelen trend belirleyici olan çatı katındaki muhteşem boğaz manzaralı restaurantımızda, detaylara verdiğimiz özen ile imzamızı atıyoruz.YEMEK MENÜLERİ
İstanbul'un en "bohem" semti Cihangir'de bulunan Küpeşte Restaurantımızda, usta şeflerinin hazırladığı leziz menüleri ve sınırsız içecek çeşitleriyle sizleri bekliyoruz.
Her tabağımıza sanat eseri muamelesi yaptığımız doğrudur. Minimal sunumlarımızla eşsiz lezzetlerin adresinde sizleri bekliyoruz.
Lezzet ve kaliteden asla ödün vermeyen Küpeşte Restaurant'ta huzurun tadına varın. Şiir gibi tabaklar ile şarabın eşsiz uyumunu yaşayın.

TADIM MÜNÜSÜ
A'LA CARTE MENÜSÜ
TATLI MENÜSÜİÇECEK MENÜLERİ
Aralarından seçim yapabileceğiniz şişe veya kadehte tercih edebileceğiniz birçok yerli ve yabancı seçme şarap çeşitlerimiz bulunmaktadır.
Yerel üreticiler tarafından üretilmiş butik biralar ile yerli ve yabancı biralardan oluşan zengin bira çeşidimiz mevcuttur.
Zengin kokteyl seçeneklerimiz içerisinde geleneksel ve kendinizi şımartacak hafif, meyvemsi ve damağınıza uygun tadlar bulabilirsiniz.
Listemize göz atarak, yemek sonrası deneyebileceğiniz burbon ve malt viskilerimiz ile çeşitli cin, konyak, likör ve uzun içimli alkollü seçeneklerimizden seçebilirsiniz .

ŞARAP MENÜSÜ
ALKOL MENÜSÜ
KOKTEYL MENÜSÜ
BİRA MENÜSÜ
ALKOLSÜZ MENÜSÜ
KAHVE MENÜSÜREZERVASYON
WhatsApp Number: +90 530 181 85 35
E-Mail: info@kupesterestaurant.com
Açık Günler: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar
Yemek Servisi Saatlarimiz: 19:00 - 21:30
Yemek Sonrası: 21:30 - 01:00
Kıyafet: Smart Casual. 
Minimum Yaş Sınırı: +16 yaş.
Minimum Kişi Sayısı: 2 Kişi.
Grup Rezervasyonu: 6 Kişi ve üzeri için lütfen +90 530 181 85 35 numaralı telefonu arayınız.

REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ


İRTİBAT


Adres: Cihangir Hotel, Cihangir Mah. Aslan Yatağı Sok. No:17 Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
WhatsApp Numaramız: +90 530 181 85 35
E-Posta: info@kupesterestaurant.com
Web Sitemiz: www.kupesterestaurant.com
1980 - 2023 Küpeşte Restaurant© by Cihangir Otelcilik Turizm Tic. ve San. A.Ş.